Політична партія "Наша Україна"

Політична партія «Наша Україна» (колишня назва — «Народний Союз «Наша Україна») була заснована у 2005 році після перемоги Віктора Ющенка на президентських виборах. Вона стала тією політичною силою, до якої увійшла значна частина депутатів однойменного блоку та політиків, що приймали участь у Помаранчевій революції.

Установчий з’їзд відбувся у березні 2005 року. Відтоді й до сьогодні лідером партії залишається третій Президент України Віктор Ющенко. Свого часу до лав партії входили такі відомі українські політики, як Петро Порошенко, Олександр Третьяков, Роман Безсмертний, Андрій Парубій, В’ячеслав Кириленко, Роман Зварич, Юрій Єхануров та інші.

На парламентських виборах 2006 року партія стала основою для виборчого блоку «Наша Україна», який набрав майже 14%. На дострокових виборах у 2007 році «Наша Україна» пройшла до Верховної Ради разом з політичною силою Юрія Луценка у складі блоку «Наша Україна – Народна Самооборона».

У програмі зазначено, що завдання партії – «об'єднати зусилля суспільних груп та політичних сил, відродити історичну пам'ять народу та волю багатьох поколінь українців для реалізації нової місії України. Наша країна повинна стати світовою державою, а українці – сучасною нацією, шанованою світом».