Наші клієнти

Борис Ложкін

Глава Адміністрації Президента України, заступник голови Національної ради реформ України, член РНБО.

Харків'янин за походженням. Засновник найуспішнішого медіа-холдингу України UMH group. Заслужений журналіст України (2003). Лауреат премії «Людина року-2003» в номінації «Підприємець року»

Відгукнувшись на заклик Президента України Петра Порошенка, очолив його адміністрацію у червні 2014 року. 

Олександр Третьяков

Третьяков Олександр Юрійович – український політик, депутат Верховної Ради України 4, 5, 6 та 8-го скликань, керівник Кабінету Президента України (2005 р.). Одружений, має трьох дітей.

З 1995 по 2002 рік був президентом однієї з найбільших нафтотрейдерних компаній України. У 2006 році створив медіа-холдинг «Главред-медіа» (УНІАН, журнал і сайт «Главред», журнали «Профіль», «Телесіті», газети «Новая», «Известия в Украине», сайт «Телекритика», телеканал «Сіті»).

Андрій Білецький

Білецький Андрій Євгенійович – історик, народний депутат України 8 скликання. Одружений, має сина.

Досліджував діяльність Української повстанської армії. З юнацьких років активно займався спортом, мав І-й юнацький розряд з боксу. Згодом займався ножовим боєм, фехтуванням, практичною стрільбою та іншими видами спорту, в чому досяг значних успіхів.

Заснував у Харкові організацію «Патріот України», що об’єднала молодих і активних громадян, небайдужих до долі України. Організовував безліч акцій на підтримку здорового способу життя.

Юрій Тимошенко

Юрій Тимошенко – поборник української національної ідеї, учасник Революції гідності, доброволець Національної гвардії. На виборах до Верховної Ради 2014 року обраний народним депутатом по одномандатному виборчому округу №88, отримавши мандант довіри від людей, з якими виріс та пліч-о-пліч боровся за незалежну Україну.

Ініціативна група реформ Україна-Грузія

Прагнення нової української влади до реформ у країні стало стимулом звернутися за порадами до грузинських колег, яким вдалося здійснити справжній реформаторський прорив починаючи з 2004 року.

У березні 2014 року Міністр юстиції України Павло Петренко заявив, що до проекту модернізації реєстраційної системи долучиться група грузинських експертів на чолі з колишнім заступником Міністром юстиції Грузії. А нині депутатом парламенту Георгієм Вашадзе. У Грузії Вашадзе був одним з кураторів проекту мережі Будинків юстиції.

Роман Безсмертний

Політик, народний депутат України 2, 3, 4 та 5 скликань, дипломат. 

Народився 15 листопада 1965 року в селі Мотижин Київської області. Закінчив історичний факультет Київського педагогічного інституту (зараз – Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова) за спеціальністю «вчитель історії» (1983–1990), захистив кандидатську дисертацію на тему «Соціально-політичний устрій українського суспільства (концепція Донцова)».

Юрій Луценко

Юрій Луценко – відомий український політик, державний діяч, народний депутат трьох скликань, політв’язень.

Розпочав політичну діяльність у середині 90-х років минулого століття. Протягом 10 років (1996-2006) був членом Соціалістичної партії України. Ініціював створення громадського об’єднання ««Народна самооборона», яке у 2007 разом з «Нашою Україною» у складі блоку пройшло до Верховної Ради. У 2013 році створив громадянську ініціативу «Третя народна республіка», яка згодом стала політичною партією.

Анатолій Гриценко

Гриценко Анатолій Степанович – український політик, депутат Верховної Ради України 4, 5, 6 скликань, Міністр оборони України (2005-2007), лідер політичної партії «Громадянська позиція».

Партія "УДАР Віталія Кличка"

«УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» – політична партія, яку очолює український політик, мер Києва та чемпіон світу з боксу Віталій Кличко.

Була створена у 2010 році, а вже у 2012 році зайшла у парламент, посівши третє місце на виборах у багатомандатному окрузі з результатом фактично 14%. Тоді ж у Верховній Раді була створена фракція «Удар» у складі 41 депутата, яка стала опозиційною діючій владі. Зокрема, «ударівці» запам’ятались принциповою позицією щодо персонального голосування народних депутатів.

Політична партія "Наша Україна"

Політична партія «Наша Україна» (колишня назва — «Народний Союз «Наша Україна») була заснована у 2005 році після перемоги Віктора Ющенка на президентських виборах. Вона стала тією політичною силою, до якої увійшла значна частина депутатів однойменного блоку та політиків, що приймали участь у Помаранчевій революції.