Івент-менеджмент

  • Розробка та організація промо-акцій
  • Проведення масових заходів (концертів, зустрічей тощо)
  • Благодійні заходи
  • Креативні флеш-моби

Благодійний аукціон «Мистецтво заради життя»

травень 2015

19 травня в «Мистецькому арсеналі» в рамках проекту «Мистецтво заради життя» 80 робіт сучасних українських художників під час благодійного аукціону пішли з молотка за 10 207 125 гривень. Благодійний фонд Бориса Ложкіна під керівництвом Надії Шаломової передасть Науково-практичному медичному центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України придбаний на зібрані кошти сучасний кардіологічний УЗ апарат EPIQ-7.
Дізнатися більше про Благодійний аукціон «Мистецтво заради життя»

PR-супровід реформ Міністерства юстиції

2014

Міністр юстиції Павло Петренко з перших днів свого перебування на посаді виступав автором багатьох реформаторських ініціатив. Більше за все він запам’ятався ініціативою заборони діяльності комуністичної партії, інноваційними пропозиціями у сфері надання адміністративних послуг та електронних торгів. У якості консультантів в Україну були запрошені експерти, які здійснювали реформи у Грузії під час президентства Міхаїла Саакашвілі. Дізнатися більше про PR-супровід реформ Міністерства юстиції

Акція "Я обираю ЄС!"

жовтень-листопад 2013

Для більшості українців Євромайдан розпочався 21 листопада, але для команд «Третьої Української Республіки» та Центру політичного консалтингу майже на місяць раніше – із всеукраїнської акції «Я обираю ЄС!». За формою це був проєвропейський «флешмоб», метою якого було інформування про переваги європейського вибору України та демонстрація мешканцям та керівництву ЄС всенародної підтримки Угоди про Асоціацію. Дізнатися більше про Акція "Я обираю ЄС!"

PR-супровід громадянської ініціативи "Третя Українська Республіка"

червень 2013 - травень 2014

Коли Юрій Луценко звільнився з в’язниці, де через переслідування режимом Януковича провів понад 1,5 роки, навколо нього згуртувалися патріоти-однодумці, які прагнули реальних змін в країні. Вони заснували об’єднання, яке назвали «Громадянська ініціатива «Третя Українська Республіка». Метою організації було розроблення та впровадження в життя плану докорінних змін в Україні, повного перезавантаження влади. Дізнатися більше про PR-супровід громадянської ініціативи "Третя Українська Республіка"

PR-супровід Анатолія Гриценка та партії "Громадянська позиція"

2009-2014 роки

Співпраця Центру політичного консалтингу з тодішнім головою Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолієм Гриценком розпочалася у 2009 році. Разом з клієнтом було створено та запущено персональний сайт, сторінки у соціальних мережах та особистий блог на сайтах Української правди та Кореспонденту. Дізнатися більше про PR-супровід Анатолія Гриценка та партії "Громадянська позиція"