PR-супровід

  • РR-супровід політичних, соціальних і культурних проектів та кампаній
  • Медіа-планування та медіа-розміщення
  • Спічрайтинг та копірайтинг, підготовка текстів для ЗМІ
  • Організація тематичних круглих столів, прес-конференцій та інших публічних заходів
  • Розробка та супровід персональних і корпоративних веб-сайтів

PR-супровід реформ Міністерства юстиції

2014

Міністр юстиції Павло Петренко з перших днів свого перебування на посаді виступав автором багатьох реформаторських ініціатив. Більше за все він запам’ятався ініціативою заборони діяльності комуністичної партії, інноваційними пропозиціями у сфері надання адміністративних послуг та електронних торгів. У якості консультантів в Україну були запрошені експерти, які здійснювали реформи у Грузії під час президентства Міхаїла Саакашвілі. Дізнатися більше про PR-супровід реформ Міністерства юстиції

PR-супровід громадянської ініціативи "Третя Українська Республіка"

червень 2013 - травень 2014

Коли Юрій Луценко звільнився з в’язниці, де через переслідування режимом Януковича провів понад 1,5 роки, навколо нього згуртувалися патріоти-однодумці, які прагнули реальних змін в країні. Вони заснували об’єднання, яке назвали «Громадянська ініціатива «Третя Українська Республіка». Метою організації було розроблення та впровадження в життя плану докорінних змін в Україні, повного перезавантаження влади. Дізнатися більше про PR-супровід громадянської ініціативи "Третя Українська Республіка"

PR-супровід Анатолія Гриценка та партії "Громадянська позиція"

2009-2014 роки

Співпраця Центру політичного консалтингу з тодішнім головою Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолієм Гриценком розпочалася у 2009 році. Разом з клієнтом було створено та запущено персональний сайт, сторінки у соціальних мережах та особистий блог на сайтах Української правди та Кореспонденту. Дізнатися більше про PR-супровід Анатолія Гриценка та партії "Громадянська позиція"

PR-супровід партії "Народний союз "Наша Україна"

2005-2007 роки

«Наша Україна» – партія, народжена Помаранчевою Революцією, мала одну з найбільш розвинутих партійних структур по всій Україні. На неї, як і на її лідера – третього Президента України Віктора Ющенка – покладалось багато надій. Деякі виправдались, деякі – ні. Проте безперечним залишається той факт, що «Наша Україна» є яскравим політичним проектом нашої сучасної історії, а більшість патріотичних політиків та державців вийшли саме з її лав.

Розробка позиціонування та бренду партії – команда розробляла партійний сайт, займалась випуском та розміщенням агітаційних матеріалів. Дізнатися більше про PR-супровід партії "Народний союз "Наша Україна"