Виборчі кампанії

  • розробка виборчої стратегії
  • аналітичний супровід кампанії
  • організація роботи з громадським активом
  • планування та проведення промо-акцій
  • розробка та виготовлення політичної реклами, агітаційної та іміджевої продукції

Виборча кампанія Андрія Білецького (ВО №217)

вересень-жовтень 2014 | результат: перемога

Андрій Білецький, командир легендарного батальйону «Азов», засновник та лідер організації «Патріот України» – бореться за права та свободи українського народу ще з часів режиму Кучми.

Історик за фахом та патріот за покликанням, «виростивши» батальйон до полку Національної Гвардії, він прийняв рішення продовжити захищати державу не лише на фронті, а на новому рівні – в парламенті. Дізнатися більше про Виборча кампанія Андрія Білецького (ВО №217)

Виборча кампанія Юрія Тимошенка (ВО №88)

вересень-жовтень 2014 | результат: перемога

Завдяки здобуткам Революції Гідності багато громадських активістів отримали реальну можливість взяти участь в управлінні державою. Один із таких – коломиянин Юрій Тимошенко. Патріот України, дисидент, історик. Ще за радянських часів він брав активну участь у національно-визвольному русі, виступав проти режимів Кучми та Януковича під час двох революцій, з початком війни на сході України одразу пішов добровольцем на фронт. Повернувшись додому, приєднався до команди партії «Народний Фронт»... Дізнатися більше про Виборча кампанія Юрія Тимошенка (ВО №88)

PR-супровід Анатолія Гриценка та партії "Громадянська позиція"

2009-2014 роки

Співпраця Центру політичного консалтингу з тодішнім головою Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолієм Гриценком розпочалася у 2009 році. Разом з клієнтом було створено та запущено персональний сайт, сторінки у соціальних мережах та особистий блог на сайтах Української правди та Кореспонденту. Дізнатися більше про PR-супровід Анатолія Гриценка та партії "Громадянська позиція"