Благодійний аукціон «Мистецтво заради життя»

травень 2015

19 травня в «Мистецькому арсеналі» в рамках проекту «Мистецтво заради життя» 80 робіт сучасних українських художників під час благодійного аукціону пішли з молотка за 10 207 125 гривень. Благодійний фонд Бориса Ложкіна під керівництвом Надії Шаломової передасть Науково-практичному медичному центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України придбаний на зібрані кошти сучасний кардіологічний УЗ апарат EPIQ-7.
Керівник Центру – доктор медичних наук, заслужений лікар України – Ілля Ємець зазначив: «З такою апаратурою ми зможемо зробити колосальний стрибок у дитячій кардіохірургії. Завдяки аукціону та Благодійному фонду Бориса Ложкіна, ми маємо унікальну можливість вийти на зовсім інший рівень дитячої кардіології та кардіохірургії».

 

Довідка. Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України є унікальним медичним закладом, де проводиться діагностика, лікування та хірургічна корекція складних вроджених вад серця і судин.
Сучасний ультразвуковий кардіологічний УЗ-апарат преміум-класу Phillips EPIQ-7, аналога якому в точності постановки діагнозу вад серця і судин немає в світі, дозволяє визначити патології серця дитини вже в утробі матері. Це перший подібний апарат, який з'явиться в Україні.