Громадянська ініціатива «Пам'ятаємо. Пишаємося. Переможемо»

травень 2015

5 травня група «Інформаційний спротив» спільно з Центром політичного консалтингу розпочали другий етап проекту «Пам'ятаємо. Пишаємося. Переможемо», присвяченого Дню пам’яті та примирення і 70-річчю перемоги. В рамках акції у соціальних мережах та інтернет-ЗМІ поширювалася серія тематичних постерів із зображеннями героїв-українців часів Другої світової війни та героїв, які сьогодні захищають Україну від російської агресії на Сході, а також допомагають у тилу.

На створення постерів нас надихнули відео-ролики до Дня перемоги, які підготувала група «Інформаційний спротив» в рамках проекту «Пам’ятаємо. Пишаємося. Переможемо». Ці ролики високо оцінила глядацька аудиторія – вже за перші декілька днів їх переглянуло понад 1 млн. інтернет-користувачів, а сьогодні транслюють центральні та регіональні телеканали. Ми переконані, що такі аналогії та паралелі сьогодні як ніколи потрібні нашій державі – українці мають пам’ятати і знати людей, чиїми зусиллями було здобуто перемогу в 1945 році, і завдяки кому ми обов’язково переможемо сьогодні.

 

Із пропозицією щодо продовження проекту Центр політичного консалтингу звернувся до координатора «Інформаційного спротиву» Дмитра Тимчука, який охоче підтримав цю ідею.

Другий етап проекту «Пам’ятаємо. Пишаємося. Переможемо» було реалізовано на сайтах групи «Інформаційний спротив»: http://sprotyv.info та Центру політичного консалтингу: http://homopoliticus.org/victory/, а також у соціальних мережах – на фейсбук-сторінках координатора групи «Інформаційний спротив» Дмитра Тимчука та Центру політичного консалтингу. 

Відео-ролики, підготовані групою «Інформаційний спротив», демонструвалися в ефірі центральних українських телеканалів «1 + 1», Перший Національний, ICTV, а також на місцевому телебаченні в Харкові, Одесі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Херсоні, Івано-Франківську. Окрім того, ролики в рамках акції «Пам’ятаємо. Пишаємося. Переможемо» з 1 травня в рекламних блоках перед кінофільмами мають змогу переглянути відвідувачі мережі кінотеатрів «Мультиплекс».