PR-супровід Анатолія Гриценка та партії "Громадянська позиція"

2009-2014 роки

Співпраця Центру політичного консалтингу з тодішнім головою Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолієм Гриценком розпочалася у 2009 році. Разом з клієнтом було створено та запущено персональний сайт, сторінки у соціальних мережах та особистий блог на сайтах Української правди та Кореспонденту.

Команда Центру забезпечувала інформаційний та медіа супровід Гриценка під час президентської кампанії 2010 року.
Було розроблено програму кандидата, дизайн агітаційної продукції: календариків, біл-бордів, плакатів тощо.
Особливістю даної кампанії був обмежений бюджет. Тож спільними зусиллями було прийнято рішення та оголошено збір коштів у вигляді добровільних пожертв громадян для покриття застави кандидата у Президенти України обсягом 2,5 мільйони гривень. Центром була проведена масштабна банерна кампанія у інтернеті. Необхідну суму було зібрано.

Під час кампанії команда Центру забезпечувала повний медіа-супровід: організацію теле- та радіоефірів Гриценка в усіх регіонах України, супроводжувала та висвітлювала зустрічі кандидата з громадянами, займалася розміщення агітаційної продукції.

Результат: 1,2% голосів, майже 300 тисяч осіб підтримали Гриценка.

 

Подальша робота Центру полягала у допомозі створення Всеукраїнської громадської організації «Громадянська позиція», а також однойменної політичної сили, яку очолив Гриценко. Було розроблено логотип, обрано «фірмовий» колір, організовано висвітлення у ЗМІ з’їздів, зборів та різноманітних акцій, як на всеукраїнському, так і на місцевому рівнях.

 

Під час місцевої виборчої кампанії 2010 року Центр політичного консалтингу допомагав із розробкою та розміщенням агітаційної продукції, випускав газету «Громадянська позиція», організував та висвітлював візити Гриценка в регіони України.

Результат: 82 кандидати від партії «Громадянська позиція» стали депутатами обласних, районних, міських, селищних та сільських рад у 9 регіонах України. Також четверо представників партії було обрано сільськими головами і один - міським головою.

 

Під час парламентської кампанії 2012 року Центр політичного консалтингу тісно співпрацював з командами ВО «Батьківщина» та «Фронту змін», оскільки представники партії «Громадянська позиція» об’єднали зусилля на виборах у демократичному таборі. Командою Центру було організовано та висвітлено у ЗМІ передвиборчий тур Гриценка регіонами України.

Результат: друге місце ВО «Батьківщина» - 25,5%. Від партії «Громадянська позиція» депутатами Верховної Ради України стали 4 особи.

 

Після Революції Гідності на позачергових виборах Президента України 2014 року Центр політичного консалтингу частково забезпечував медіа-супровід Гриценка на центральному та регіональному рівнях.

Результат: четверте місце - 5,48% голосів.