PR-супровід громадянської ініціативи "Третя Українська Республіка"

червень 2013 - травень 2014

Коли Юрій Луценко звільнився з в’язниці, де через переслідування режимом Януковича провів понад 1,5 роки, навколо нього згуртувалися патріоти-однодумці, які прагнули реальних змін в країні. Вони заснували об’єднання, яке назвали «Громадянська ініціатива «Третя Українська Республіка». Метою організації було розроблення та впровадження в життя плану докорінних змін в Україні, повного перезавантаження влади.

Команда Центру політичного консалтингу забезпечувала медіа-супровід та івент-менеджмент організації з перших днів її створення. Однією з перших подій організованих «Третьою Українською Республікою» була серія круглих столів із актуальних проблем українського суспільства, які пройшли в усіх регіонах України. Центр політичного консалтингу повністю забезпечив організацію та висвітлення цих зустрічей у мас-медіа.

У ході співпраці здійснювався аналітичний супровід: постійний моніторинг медіапростору, проводилися соціологічні дослідження, команда Центру брала безпосередню участь у роботі над ідеями та пропозиціями громадянської ініціативи, розробляла тези для публічних виступів лідерів організації, інформаційні та агітаційні матеріали тощо. 

Активісти «Третьої Республіки», та зокрема лідер організації Юрій Луценко брали активну участь у Революції Гідності. Висвітлення цієї діяльності також забезпечував Центр політичного консалтингу.