PR-супровід партії "Народний союз "Наша Україна"

2005-2007 роки

«Наша Україна» – партія, народжена Помаранчевою Революцією, мала одну з найбільш розвинутих партійних структур по всій Україні. На неї, як і на її лідера – третього Президента України Віктора Ющенка – покладалось багато надій. Деякі виправдались, деякі – ні. Проте безперечним залишається той факт, що «Наша Україна» є яскравим політичним проектом нашої сучасної історії, а більшість патріотичних політиків та державців вийшли саме з її лав.

Розробка позиціонування та бренду партії – команда розробляла партійний сайт, займалась випуском та розміщенням агітаційних матеріалів.

Команда Центру брала участь у створенні організаційної структури партії та розбудові місцевих партійних організацій. Була організована робота прес-служб у всіх областях України. Завдяки цьому була налагоджена єдина інформаційна політика, а місцеві лідери отримали потужну аналітичну підтримку. Це дало можливість ефективно доносити позицію партії.

Повний медіа-супровід політиків як центрального, так і місцевого рівня. Багато з них займали керівні місця у владі, були очільниками в областях або депутатами різних рівнів.

Організація та висвітлення івентів – мітинги, флеш-моби, всеукраїнські акції, благодійні заходи… Все це ми робили – від турів на виборах до сходження на Говерлу.

Організація круглих столів, тренінгів, експертних інтерв’ю.

Повний медіа-супровід виборчих кампаній: вибори до Верховної Ради України 2006 рік – блок «Наша Україна» (13,95%); позачергові парламентські вибори 2007 року – блок «Наша Україна – Народна Самооборона» (14,15%), вибори Президента України 2010 року – кандидат – діючий на той час Глава держави Віктор Ющенко.