Виборча кампанія Андрія Білецького (ВО №217)

вересень-жовтень 2014 | результат: перемога

Андрій Білецький, командир легендарного батальйону «Азов», засновник та лідер організації «Патріот України» – бореться за права та свободи українського народу ще з часів режиму Кучми.

Історик за фахом та патріот за покликанням, «виростивши» батальйон до полку Національної Гвардії, він прийняв рішення продовжити захищати державу не лише на фронті, а на новому рівні – в парламенті.

Серед бійців «Азову» багато киян, зокрема, родом із Оболонського району. Тому побратими Білецького підримали його рішення балотуватися у 217 окрузі, саме у цьому районі. На момент старту виборчої кампанії «Азов» уже мав розгалужену мережу волонтерів у Києві, але під час агітації Білецький швидко стикнувся з брудними технологіями конкурентів, низьким рівнем особистої пізнаваності у Києві та іншими реаліями політичної боротьби. Щоб забезпечити успіх кампанії та захист результату виборів, «Азовці» звернулися до Центру Політичного Консалтингу.

Команда Центру розробила виборчу стратегію, забезпечила дизайн та виготовлення агітаційної продукції, організувала зйомку агітаційних відео-роликів та розміщення їх на телебаченні та в інтернеті. Наші спеціалісти склали графік зустрічей та масових заходів, а також брали участь у їх організації та забезпечували висвітлення у ЗМІ.

Протягом усієї кампанії проводилися соціологічні дослідження, в ході яких з’ясовано високий рівень підтримки діяльності добровольчих батальйонів та «Азову», зокрема. Основним інформаційним завданням було ознайомити виборців з Андрієм Білецьким та  пов’язати його особистість із успішною діяльністю батальйону.

 

Центр видав декілька випусків інформаційної газети «Вибір патріотів», у яких було розміщено базове біографічне інтерв’ю кандидата, матеріали про діяльність «Азову», анонси заходів, які проводилися на Оболоні командою волонтерів. У провідних ЗМІ було розміщено низку матеріалів та інтерв'ю, що допомогли краще ознайомити потенційних виборців з Білецьким та містили відповіді на звинувачення, які від самомго висунення кандидата намагалися поширювати його конкуренти.

Підсумок кампанії:

  • Перемога з результатом 34%
  • Відрив від найближчого суперника  – 16%