Виборча кампанія кандидатів у депутати Київської міської ради

травень 2014 | результат: перемога

На довгоочікуваних виборах до Київської міської ради у травні 2014 року кияни нарешті отримали міську раду, до складу якої увійшли молоді активісти, яких так не вистачає в усіх ланках державного управляння. Багато із них обирались за списком та у мажоритарних округах від партії «УДАР Віталія Кличка» за підтримки Петра Порошенка (тоді – кандидата на пост Президента України).

Центр Політичного консалтингу супроводжував кампанію одразу двох кандидатів, які балотувалась у сусідніх 46 та 47-му виборчих округах (Святошинський район), Вікторії Мухи та Наталії Чумакової.

Звернення до виборцівЗвернення до виборцівСпільно з кандидатами було розроблено передвиборчі програми з урахуванням партійної програми «УДАРу» та актуальних проблем та потреб Святошинського району.

Було розроблено та забезпечено виготовлення повного спектру агітаційної продукції.

Зокрема, налагоджено випуск інформаційних газет, присвячених кандидатам та партії «УДАР». Також забезпечувався системний медіа-супровід діяльності кандидатів, зокрема зустрічей з виборцями та масових акцій. На заключному етапі кампанії на обох округах були організовані видовищні зустрічі-концерти з нагоди Дня Перемоги «В бой идут одни Старики» за участю акторської трупи відомого фільму. 

Також Центр надав допомогу у проведенні екзит-полу в день виборів. Було проведено навчання для інтерв'юерів, здійснено аналіз результатів.

 

Підсумок кампанії:

Перемога обох кандидатів у своїх округах.

  • Вікторія Муха (ВО №46) – 29%
  • Наталія Чумакова (ВО №47) – 25%