Виборча кампанія Олександра Третьякова (ВО №219)

вересень-жовтень 2014 | результат: перемога

Олександр Третьяков – український бізнесмен, який послідовно дотримується патріотичних та демократичних позицій та спрямовує зусилля та потенціал на користь країни.

Після Революції Гідності, коли перезавантаження влади стало реальністю, Третьяков підтримав молодих кандидатів до Київради, які балотувались у Святошинському районі Києва. Після їх перемоги, відкрив спільні з ними громадські приймальні, в яких кияни мають змогу отримати консультації та допомогу з питань соціального захисту, роботи міської влади та комунальних служб тощо. Згодом на базі приймалень почали гуртуватися активісти, які допомагали вирішувати актуальні проблеми місцевої громади. А коли на Сході країни розпочалася війна, волонтери команди Третьякова організували збір допомоги для воїнів Української армії. Центр політичного консалтингу забезпечував аналітичну та медіа-підтримку цієї діяльності із самого початку. 

Акція «Підтримай Україну – підніми Державний прапор» організована командою О. Третьякова до Дня Державного прапора та Дня Незалежності у 2014 році. У Святошинському районі було безкоштовно розповсюджено 50 000 синьо-жовтих прапорів.

Громадські приймальні знаходилися на території 218 виборчого округа (частина Святошина та Оболоні), і саме там Третьяков планував балотуватись до Верховної Ради. Проте Блок Петра Порошенка, до якого він приєднався влітку 2014, висунув кандидатом у 218 виборчому окрузі Володимира Ар’єва. Третьяков завжди виступав за єдність демократичних сил, отже, щоб уникнути внутрішньопартійної конкуренції, прийняв рішення балотуватися у сусідньому 219 окрузі.

Першочерговим завданням було поширити діяльність на обидва округи, водночас не зрадивши сподівань мешканців 218-го. У стислі терміни Центром було випрацювано виборчу стратегію та план кампанії. Розроблено рекламні та агітаційні матеріали.

Агітаційний намет Буклет "Стратегія-2020" Буклет з докладною біографією кандидата

З початку літа було налагоджено регулярний випуск газети «Ми – кияни», яка розповсюджувалась на території 218 та 219 округів. Тематика видання: актуальні проблеми району та міста, інформування про роботу громадських приймалень та волонтерську діяльність команди кандидата.  

Протягом усієї виборчої кампанії здійснювався аналітичний супровід, регулярно проводилися соціологічні дослідження.

Олександр Третьяков провів чимало особистих зустрічей з виборцями, а у фіналі кампанії командою кандидата та Центром політичного консалтингу було організовано зустріч з головою Блоку Петра Порошенка Юрієм Луценком та Андрієм Білецьким, командиром полку «Азов», якому волонтери з команди Третьякова регулярно надавали допомогу, як задовго до, так і по завершенні виборчої кампанії. На зустріч завітали понад 4500 киян.

Зустріч з Юрієм Луценком, Андрієм Білецьким та Олександром Третьяковим та концерт за участі гуртів «Плач Єремії», «Тартак», «Хорея козацька».

Підсумок кампанії:

  • Перемога з результатом 45%.
  • Відрив від найближчого суперника  – майже 17%
  • 2-й результат серед кандидатів від «Блоку Петра Порошенка» у Києві
  • 1-й результат «Блоку» серед мажоритарних округів Києва.
  • Робота громадських приймалень та волонтерська діяльність триває на території як 218, так і 219 виборчих округів.