Виборча кампанія Юрія Тимошенка (ВО №88)

вересень-жовтень 2014 | результат: перемога

Завдяки здобуткам Революції Гідності багато громадських активістів отримали реальну можливість взяти участь в управлінні державою. Один із таких – коломиянин Юрій Тимошенко. Патріот України, дисидент, історик. Ще за радянських часів він брав активну участь у національно-визвольному русі, виступав проти режимів Кучми та Януковича під час двох революцій, з початком війни на сході України одразу пішов добровольцем на фронт. Повернувшись додому, приєднався до команди партії «Народний Фронт», у якій на той час було вже чимало командирів та герої АТО. Партія висунула Юрія кандидатом до Верховної Ради України у 88 мажоритарному виборчому окрузі (Коломийський та Городенківський райони Івано-Франківщини).

Юрій із захопленням сприйняв можливість продовжити роботу на благо України: «Хто ж захистить інтереси простих людей, як не такий самий простий хлопець». Але для успішної передвиборчої кампанії не достатньо просто бути патріотом та мати багато друзів та однодумців у рідному місті. Із завданням розробки передвиборчої стратегії, коломийський штаб «Народного фронту» звернувся до Центру політичного консалтингу.

Перед початком роботи були проведені соціологічні опитування та фокус-групові дослідження для з'ясування електоральних настроїв мешканців регіону. За результатами досліджень та декількох робочих поїздок була випрацювана стратегія позиціонування, складено план кампанії. Команда центру розробила гасло кампанії та меседжі для усіх етапів агітації. Було розроблено та виготовлено агітаційну продукцію у відповідності до партійного брендбуку, але з урахуванням місцевих особливостей. 

 

Рекламна кампанія розпочалась із білбордів із патріотичними сюжетами на теми війни і Революції Гідності. Згодом у тих самих кольорах були розміщені борди, які знайомили виборців з Юрієм Тимошенком як героєм АТО та учасником Революції. Коли штаб отримав брендбук «Народного фронту» та рекомендації щодо стилю рекламних матеріалів, рекламну кампанію було продовжено вже в партійній стилістиці.

Під час передвиборчої агітації було проведено численні зустрічі з виборцями, на підтримку кандидата до Коломиї завітали лідери списку «Народного фронту». 

Юрій Тимошенко та Юрій Береза

 

Командою Центру було підготовлено низку медійних матеріалів, які розкривали образ Юрія Тимошенка. Зокрема, було випущено агітаційну газету, назвою якої стало гасло кампанії «Завжди на передовій». Також було організовано регулярне висвітлення діяльності Тимошенка та партії «Народний фронт» у місцевій пресі, проведено консультації та навчання для співробітників прес-служби кандидата.


 

Підсумок кампанії:

  • Перемога із результатом 29%, майже вдвічі вищим за результат діючого депутата від округу.