Проекти

Проекти

Благодійний аукціон «Мистецтво заради життя»

травень 2015

19 травня в «Мистецькому арсеналі» в рамках проекту «Мистецтво заради життя» 80 робіт сучасних українських художників під час благодійного аукціону пішли з молотка за 10 207 125 гривень. Благодійний фонд Бориса Ложкіна під керівництвом Надії Шаломової передасть Науково-практичному медичному центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України придбаний на зібрані кошти сучасний кардіологічний УЗ апарат EPIQ-7.
Дізнатися більше про Благодійний аукціон «Мистецтво заради життя»

Громадянська ініціатива «Пам'ятаємо. Пишаємося. Переможемо»

травень 2015

5 травня група «Інформаційний спротив» спільно з Центром політичного консалтингу розпочали другий етап проекту «Пам'ятаємо. Пишаємося. Переможемо», присвяченого Дню пам’яті та примирення і 70-річчю перемоги. В рамках акції у соціальних мережах та інтернет-ЗМІ поширювалася серія тематичних постерів із зображеннями героїв-українців часів Другої світової війни та героїв, які сьогодні захищають Україну від російської агресії на Сході, а також допомагають у тилу. Дізнатися більше про Громадянська ініціатива «Пам'ятаємо. Пишаємося. Переможемо»

Виборча кампанія Андрія Білецького (ВО №217)

вересень-жовтень 2014 | результат: перемога

Андрій Білецький, командир легендарного батальйону «Азов», засновник та лідер організації «Патріот України» – бореться за права та свободи українського народу ще з часів режиму Кучми.

Історик за фахом та патріот за покликанням, «виростивши» батальйон до полку Національної Гвардії, він прийняв рішення продовжити захищати державу не лише на фронті, а на новому рівні – в парламенті. Дізнатися більше про Виборча кампанія Андрія Білецького (ВО №217)

Виборча кампанія Юрія Тимошенка (ВО №88)

вересень-жовтень 2014 | результат: перемога

Завдяки здобуткам Революції Гідності багато громадських активістів отримали реальну можливість взяти участь в управлінні державою. Один із таких – коломиянин Юрій Тимошенко. Патріот України, дисидент, історик. Ще за радянських часів він брав активну участь у національно-визвольному русі, виступав проти режимів Кучми та Януковича під час двох революцій, з початком війни на сході України одразу пішов добровольцем на фронт. Повернувшись додому, приєднався до команди партії «Народний Фронт»... Дізнатися більше про Виборча кампанія Юрія Тимошенка (ВО №88)

PR-супровід реформ Міністерства юстиції

2014

Міністр юстиції Павло Петренко з перших днів свого перебування на посаді виступав автором багатьох реформаторських ініціатив. Більше за все він запам’ятався ініціативою заборони діяльності комуністичної партії, інноваційними пропозиціями у сфері надання адміністративних послуг та електронних торгів. У якості консультантів в Україну були запрошені експерти, які здійснювали реформи у Грузії під час президентства Міхаїла Саакашвілі. Дізнатися більше про PR-супровід реформ Міністерства юстиції

Акція "Я обираю ЄС!"

жовтень-листопад 2013

Для більшості українців Євромайдан розпочався 21 листопада, але для команд «Третьої Української Республіки» та Центру політичного консалтингу майже на місяць раніше – із всеукраїнської акції «Я обираю ЄС!». За формою це був проєвропейський «флешмоб», метою якого було інформування про переваги європейського вибору України та демонстрація мешканцям та керівництву ЄС всенародної підтримки Угоди про Асоціацію. Дізнатися більше про Акція "Я обираю ЄС!"

PR-супровід громадянської ініціативи "Третя Українська Республіка"

червень 2013 - травень 2014

Коли Юрій Луценко звільнився з в’язниці, де через переслідування режимом Януковича провів понад 1,5 роки, навколо нього згуртувалися патріоти-однодумці, які прагнули реальних змін в країні. Вони заснували об’єднання, яке назвали «Громадянська ініціатива «Третя Українська Республіка». Метою організації було розроблення та впровадження в життя плану докорінних змін в Україні, повного перезавантаження влади. Дізнатися більше про PR-супровід громадянської ініціативи "Третя Українська Республіка"

PR-супровід Анатолія Гриценка та партії "Громадянська позиція"

2009-2014 роки

Співпраця Центру політичного консалтингу з тодішнім головою Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолієм Гриценком розпочалася у 2009 році. Разом з клієнтом було створено та запущено персональний сайт, сторінки у соціальних мережах та особистий блог на сайтах Української правди та Кореспонденту. Дізнатися більше про PR-супровід Анатолія Гриценка та партії "Громадянська позиція"

PR-супровід партії "Народний союз "Наша Україна"

2005-2007 роки

«Наша Україна» – партія, народжена Помаранчевою Революцією, мала одну з найбільш розвинутих партійних структур по всій Україні. На неї, як і на її лідера – третього Президента України Віктора Ющенка – покладалось багато надій. Деякі виправдались, деякі – ні. Проте безперечним залишається той факт, що «Наша Україна» є яскравим політичним проектом нашої сучасної історії, а більшість патріотичних політиків та державців вийшли саме з її лав.

Розробка позиціонування та бренду партії – команда розробляла партійний сайт, займалась випуском та розміщенням агітаційних матеріалів. Дізнатися більше про PR-супровід партії "Народний союз "Наша Україна"