Денис Денисенко

Директор Центру політичного консалтингу
Керівник команди. Працює у сфері політичного та медіа-консалтингу понад 20 років.

Свою першу виборчу кампанію виграв у 22 роки, коли став наймолодшим депутатом Харківської міської ради. З тих пір залишається вірним традиції перемагати. У його послужному списку – десятки проектів, якими може пишатися професійний політтехнолог. При цьому сам він каже, що працює для того, щоб «політика стала сферою виробництва блага для суспільства, а не «чорною дірою», куди безглуздо йдуть усі зусилля».

Має великий досвід керівництва політичними та медіа-проектами (деякі з них: голова прес-служби партії «Наша Україна» у 2005–2007, заступник голови виборчого штабу Анатолія Гриценка під час президентських виборів у 2014). 

З травня 2015 — позаштатний радник Глави Адміністрації Президента України Бориса Ложкіна.

Із сказаного:

«Суспільно-політичні процеси в нашій країні – як американські гірки, іноді дух захоплює від того, як стрімко ми вміємо летіти вниз, щойно піднявшись на якусь висоту у розвитку».

«У наших реаліях активна і розумна людина завжди перебуває в тому самому стані – настирливому відчутті того, що "потрібно щось змінювати". Так, впливати, поліпшувати, вибудовувати нове».

«Коли сприймаєш суспільство як власну родину, маєш, вочевидь, бажання бачити його насамперед здоровим. Здоровим настільки, щоб цим можна було пишатися. Це складний процес, це довгий шлях – але він необхідний».