Ігор Колеснік

Починав з медіа-бізнесу у 1991 році, пройшов професійну школу від кореспондента телевізійних новин до керівника телерадіокомпанії. Політичним консалтингом почав займатися з 1999 року. Основна спеціалізація – організація та супровід медіа-проектів різного рівня від міні-прес-служб до будівництва інформаційно-аналітичних департаментів політичних партій та інформаційного мовлення загально українських телеканалів. У своєму професійному кейсі, зокрема, має: 1993-1995 рр.- програмний директор телерадіокомпанії «Сімон», м. Харків; 2000-2002 рр.- побудова та керівництво прес-службою Петра Порошенка, м.Київ; 2004-200 6рр. заступник керівника інформаційно-аналітичного департаменту політичної партії «Наша Україна», м. Київ; 2013-2014 – керівник інформаційного мовлення телеканалу ТВі, м. Київ .

Із сказаного: 

«Якщо вдаватися до спортивних аналогій, то Україна сьогодні у світі – це боксер-юніор, який перебуває в дуже складному становищі. Що потрібно бійцеві, щоб, якщо вже не перемогти, то хоч би заявити про себе на рингу? Як мінімум, набратися майстерності та увійти до необхідної вагової категорії.
А для цього треба тренуватися по-справжньому. До сьомого поту й кривавих мозолів. А не займатися аутотренінгом на кшталт "я найчарівніша й найпривабливіша". А ще – тренерів би справжніх та відданих справі».